SEPTEMBER 2021

37. týždeň

Zistené a vyriešené priestupky na území mesta: 376

Nahlásené, zistené a vyriešené udalosti: 165

OZNAM

Mestská polícia Žilina oznamuje občanom, že v súvislosti so zriadením stálej služby na okrsku Vlčince / Solinky majú k dispozícii mobilné telefónne číslo +421 905 608 008 priamo na tento okrsok, na ktorom môžu kontaktovať nonstop hliadku mestskej polície. Samozrejme stále platia aj telefónne čísla na stálu službu na Hollého ul., ako aj tiesňová linka 159.

19.9.2021

17:46 hod. Oznamovateľ nahlásil horiace osobné vozidlo, neďaleko PJ Kúsok Šťastia na ulici Vysokoškolákov. Hliadkou MP bolo na mieste vykonané prvotné hasenie ručnými hasiacimi prístrojmi zo služobného vozidla a z priľahlej prevádzky. Medzitým boli o veci vyrozumení hasiči, ktorí sa dostavili na miesto a požiar úplne uhasili. Počas hasenia sa k vozidlu dostavil aj majiteľ vozidla.

17.9.2021

22:47 hod. Hliadkou MP na ul. Makovického zistená bitka niekoľkých osôb, ktorú následne ukončila. Na mieste zistená ležiaca žena, ktorá mala krvácajúce zranenie hlavy a zranený muž. Cez operačné stredisko MP Žilina bola privolaná sanitka RZP, ktorá si prevzala do starostlivosti zranenú ženu a muža. Na miesto privolaná  hliadka štátnej polície, ktorá si vec prevzala na ďalšie riešenie.